
1 / 15
Dzinējs
SKU: MDV100681
500.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Peugeot |
| Model | 1007 |
| Year | 2006 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.4L 54 kW |
| Engine code | KFV (TU3A) |
| Mileage | 43 000 km |
| Color | rouge aden / KKN |
| VIN | VF3KMKFVC20070720 |
| Mfr. code | KFV |
| OEM code | TU3A |
| Other codes | 43000MILES |
Category: Engine
Description
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=QM7SLrVonos ----------------------------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Priekšpusē bampera sija / balka
Peugeot · 1007 · 2008 · 1.4L
10.10 €MDV83720

Priekšējais bamperis
Peugeot · 1007 · 2008 · 1.4L
222.18 €MDV83438

Radiatoru panelis
Peugeot · 1007 · 2006 · 1.4L 52kW
20.20 €MDV36676

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Peugeot · 1007 · 2005 · 1.4L 50kW
10.10 €MDV18368

Dzinēja vadības bloks
Peugeot · 1007 · 2006 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV24499

Priekšpusē bampera sija / balka
Peugeot · 1007 · 2006 · 1.4L 47kW
10.10 €MDV17205



