
1 / 6
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV103330
15.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk2 (5J) |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L |
| Engine code | CGPA |
| Mileage | 68 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | TMBFH25J1B3052996 |
| Mfr. code | 61872050A |
| OEM code | 5J0880201H |
| Other codes | 0014W08VY8A |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Stūres drošības spilvens
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2011 · 1.6L 77kW
40.39 €MDV70060

Stūres drošības spilvens
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.2L 44kW
40.00 €MDV99232
Aizdedzes atslēga / karte
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L 77kW
15.00 €MDV104637

Aizkars
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.9L 77kW
35.34 €MDV84581

Rokturu komplekts
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.4L 59kW
10.00 €MDV103388

Rokturu komplekts
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.6L
15.00 €MDV103579


