
1 / 8
Vakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas)
SKU: MDV104202
20.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Mini |
| Model | One - Cooper Coupe R56 |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 135 kW |
| Engine code | N18B16A |
| Mileage | 109 000 km |
| Color | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Mfr. code | N18B16A |
Category: Turbo system vacuum part
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
Turbīnu elektriskās vadības pievads
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 66kW
45.00 €MDV104474

Solenoīda vārsts
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
10.00 €MDV104126
No photo
Sadales vārpstas skriemelis / "Vanos"
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104299
No photo
Vakuumvārsts
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
30.00 €MDV104203

Starteris
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
10.00 €MDV105688

Ģenerators
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2007 · 1.6L 88kW
25.25 €MDV36600







