1 / 8
Citu veidu vadības bloki / moduļi
SKU: MDV104260
20.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2012 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 119 621 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAF15U6268060 |
| Mfr. code | 277601KB0A |
| OEM code | 523010 |
| Other codes | 120612 |
Category: Other control units/modules
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49365

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78188

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV58221

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.2L 85kW
10.10 €MDV65866

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV84751




