1 / 9
Multimediju kontrolieris
SKU: MDV104420
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2010 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 125 kW |
| Engine code | CAHA |
| Mileage | 125 000 km |
| Color | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8KXBA024338 |
| Mfr. code | 10R024808 |
| OEM code | V290007000 |
| Other codes | 8T0035785A |
Category: Head unit multimedia control
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Antenas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV104640
Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104077

Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.7L 140kW
15.15 €MDV64891

Navigācijas (GPS) sistēmas CD/DVD lasītājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 3.0L
10.10 €MDV87043

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
55.00 €MDV104820