1 / 11
Rokturu komplekts
SKU: MDV104509
20.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A6 Allroad C6 |
| Year | 2009 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 176 kW |
| Engine code | CDYA |
| Mileage | 125 703 km |
| Color | kondorgrau / LY7E |
| VIN | WAUZZZ4F9AN044399 |
| Mfr. code | 4F0953549D |
| OEM code | 4E0953541A |
| Other codes | 4F0910549A |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 14
Similar items
Aizmugurējā pārsega pievilcējs
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104493
Multimediju kontrolieris
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
40.00 €MDV104488
Gateway vadības modulis
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104097
Aizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
30.00 €MDV104468
ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors)
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
20.00 €MDV104095
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A6 Allroad C6 · 2009 · 3.0L 176kW
50.00 €MDV104478