
1 / 25
Dzinējs
SKU: MDV104879
650.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Renault |
| Model | Modus |
| Year | 2011 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 65 kW |
| Engine code | K9K 770 |
| Mileage | 106 922 km |
| Color | gris cassiopee / TEKNG |
| VIN | VF1JP04F544911900 |
| Mfr. code | K9K770 |
| OEM code | K9K |
Category: Engine
Description
[ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donor vehicle photos

1 / 11
Other parts from this car
Similar items

Starteris
Renault · Modus · 2007 · 1.5L 63kW
20.20 €MDV65188

Bampera apakšas aizsargs
Renault · Modus · 2011 · 1.5L 65kW
20.00 €MDV105162

Komforta modulis
Renault · Modus · 2005 · 1.6L 1kW
15.15 €MDV36587

Pārnesumkārbas vadības bloks
Renault · Modus · 2005 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV19007

Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Renault · Modus · 2005 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV18708

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Renault · Modus · 2007 · 1.5L 63kW
35.34 €MDV66477