
1 / 6
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV13256
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Mondeo Mk III |
| Year | 2007 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 70 kW |
| Engine code | CHBB |
| Mileage | 110 000 km |
| VIN | WF05XXGBB57K28428 |
| Mfr. code | 3S7113405A |
| OEM code | 3S7113405A |
| Other codes | K1406 |
Category: Rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 4
Similar items

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
20.20 €MDV78282

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV18958

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
10.10 €MDV18906

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13273

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2003 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV13271

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L
15.15 €MDV70936









