
1 / 9
Rokturu komplekts
SKU: MDV31568
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | PASSAT B6 |
| Year | 2006 |
| Body | Other |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Mileage | 0 km |
| Mfr. code | 3C0953549A |
| OEM code | 3C9953513A |
| Other codes | 3C9953507A |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Similar items

Rokturu komplekts
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV83564

Rokturu komplekts
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV36094

Rokturu komplekts
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV77186

Rokturu komplekts
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV77151

Rokturu komplekts
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV42864

Rokturu komplekts
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV86300











