
1 / 10
Priekšējās arkas apdare
SKU: MDV33827
15.15 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Kuga I |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 120 kW |
| Engine code | TXDA |
| Mileage | 87 000 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 8V41S16D238A |
| OEM code | M738A |
| Other codes | SP5905 |
Category: Front arch trim
Similar items

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2012 · 2.0L
10.10 €MDV83274

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2010 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV79936

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2011 · 2.0L 120kW
15.15 €MDV67042

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
15.15 €MDV85273

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV84891

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
15.15 €MDV81979











