
1 / 33
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV37225
109.07 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B6 8E 8H |
| Year | 2003 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.0L 110 kW |
| Engine code | AWA |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Mfr. code | 8E1910018A |
| OEM code | 0261S01024 |
| Other codes | 8E0920950K |
Category: Engine ECU kit and lock set
Similar items

Aizdedzes ECU komplekts
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.8L
151.49 €MDV86887

Aizdedzes ECU komplekts
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2001 · 2.5L 132kW
80.00 €MDV100343

Centrālās atslēgas motoriņš
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.8L
5.00 €MDV82278

Komforta modulis
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 74kW
30.29 €MDV88276

Parkošanas (PDC) vadības bloks
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV34949

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 1.8L 140kW
35.34 €MDV24537





