
1 / 15
Plusa vads (akumulatora)
SKU: MDV54362
25.25 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A6 S6 C6 4F |
| Year | 2010 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 125 kW |
| Engine code | CAHA |
| Mileage | 158 000 km |
| Color | austerngrau / LZ7Q |
| VIN | WAUZZZ4F9AN038151 |
| Mfr. code | 4F0971225K |
| OEM code | 00159 |
| Other codes | 4E0971225K |
Category: Positive cable (battery)
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Plusa vads (akumulatora)
Audi · A6 S6 C6 4F · 2006 · 3.0L 171kW
15.15 €MDV65398

Plusa vads (akumulatora)
Audi · A6 S6 C6 4F · 2008 · 2.0L
25.25 €MDV46922

Plusa vads (akumulatora)
Audi · A6 S6 C6 4F · 2004 · 3.0L 165kW
10.10 €MDV31780

Plusa vads (akumulatora)
Audi · A6 S6 C6 4F · 2008 · 2.0L 103kW
30.29 €MDV40041

Plusa vads (akumulatora)
Audi · A6 S6 C6 4F · 2006 · 2.0L
10.00 €MDV101573

Dzinēja vadu instalācija
Audi · A6 S6 C6 4F · 2005 · 3.0L 165kW
72.89 €MDV59893