
1 / 7
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV60672
98.99 €
Chat on WhatsApp| Make | Land Rover |
| Model | Freelander 2 - LR2 |
| Year | 2008 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 118 kW |
| Engine code | 224DT |
| Mileage | 203 000 km |
| Color | santorini black / LRC820 |
| VIN | SALFA27B09H135996 |
| Mfr. code | 9H5213405B |
| OEM code | 9H5213405A |
| Other codes | 6H5213405A |
Category: Rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2007 · 2.2L 118kW
99.98 €MDV56465

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2008 · 2.2L
99.98 €MDV64505

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2008 · 2.2L
99.98 €MDV64507

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2008 · 2.2L 118kW
98.99 €MDV60674

Aizmugurē atstarotājs
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2011 · 2.2L 110kW
20.20 €MDV65377

Priekšējais lukturis
Land Rover · Freelander 2 - LR2 · 2007 · 2.2L 118kW
20.20 €MDV87577










