
1 / 9
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
SKU: MDV67088
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 80 kW |
| Engine code | G8DA |
| Mileage | 130 944 km |
| Color | ocean / 36 |
| VIN | WF0PXXWPDP8S20476 |
| Mfr. code | 8M5117B968A |
| OEM code | LKN0097A |
Category: Front bumper lower grill
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104706
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104703

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56487

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56490

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2010 · 1.6L 80kW
10.10 €MDV55826


