
1 / 5
Stūres leņķa sensors
SKU: MDV67205
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 125 kW |
| Engine code | CBBB |
| Mileage | 168 165 km |
| Color | deepblack / LC9X |
| VIN | WVGZZZ5NZ9W096890 |
| Mfr. code | ANP80H062A |
| OEM code | DCF0796A |
| Other codes | 1K0959654 |
Category: Steering angle sensor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Stūres leņķa sensors
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV98368

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV64031

Rokas bremzes slēdzis
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV93985
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Volkswagen · Tiguan · 2010 · 2.0L
20.20 €MDV66332

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV69389

Komforta modulis
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV98545