
1 / 9
Signalizācijas vadības bloks
SKU: MDV81956
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Mitsubishi |
| Model | Pajero |
| Year | 2000 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.5L 149 kW |
| Engine code | 6G74 (SOHC 24V) |
| Mileage | 86 000 km |
| Color | red |
| VIN | JMAMYV65W1J000207 |
| Mfr. code | 4C6402B1B |
| OEM code | 4M5462A1A |
Category: Alarm control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Signalizācijas vadības bloks
Mitsubishi · Pajero · 2001 · 3.2L 1kW
5.00 €MDV37826

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mitsubishi · Pajero · 2014 · 3.2L 147kW
51.54 €MDV58561

Bluetooth modulis
Mitsubishi · Pajero · 2014 · 3.2L 147kW
35.34 €MDV58147

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mitsubishi · Pajero · 2004 · 3.2L
30.29 €MDV44982

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mitsubishi · Pajero · 2008 · 3.2L 1kW
10.10 €MDV28258
Pārnesumkārbas vadības bloks
Mitsubishi · Pajero · 2003 · 3.2L 118kW
20.00 €MDV37716





