
1 / 21
Priekšējais detaļu komplekts
SKU: MDV82698
504.95 €
Chat on WhatsApp| Make | Seat |
| Model | Leon (1P) |
| Year | 2012 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 117 753 km |
| Color | ice silver / LX7W |
| VIN | VSSZZZ1PZCR067064 |
| Mfr. code | 1P0805588D |
| OEM code | 1P0803141A |
| Other codes | 1K0121251DM |
Category: Front piece kit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Priekšējais režģis
Seat · Leon (1P) · 2006 · 1.9L
30.29 €MDV85880

Dzinēja pārsegs (vāks)
Seat · Leon (1P) · 2006 · 2.0L 103kW
70.70 €MDV82352

Aizmugurē atstarotājs
Seat · Leon (1P) · 2010 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV73534

Aizmugurē atstarotājs
Seat · Leon (1P) · 2010 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV73533

Dzinēja vadu instalācija
Seat · Leon (1P) · 2007 · 2.0L 125kW
10.10 €MDV34855

EGR dzesētājs
Seat · Leon (1P) · 2007 · 2.0L 125kW
20.20 €MDV34874





