
1 / 7
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV93347
99.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Volkswagen |
| Model | Polo V 6R |
| Year | 2011 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 44 kW |
| Engine code | CGPB |
| Mileage | 157 000 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ6RZBU077506 |
| Mfr. code | 6R9880201A |
| OEM code | 6RS880201A |
| Other codes | 20111290360 |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Stūres drošības spilvens
Volkswagen · Polo V 6R · 2010 · 1.2L
60.60 €MDV87837

Stūres drošības spilvens
Volkswagen · Polo V 6R · 2011 · 1.6L 66kW
60.60 €MDV82104

Rokturu komplekts
Volkswagen · Polo V 6R · 2010 · 1.2L
15.00 €MDV103577

Dzinējs
Volkswagen · Polo V 6R · 2012 · 1.2L 44kW
1100.00 €MDV103750

Solenoīda vārsts
Volkswagen · Polo V 6R · 2011 · 1.6L 66kW
5.00 €MDV85002

Dzinēja vadības bloks
Volkswagen · Polo V 6R · 2010 · 1.2L 44kW
10.10 €MDV84827


