
1 / 7
Solenoīda vārsts
SKU: MDV95795
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Seat |
| Model | Leon (5F) |
| Year | 2019 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | DGTE |
| Mileage | 173 550 km |
| Color | сandyweiss / LB9A |
| VIN | VSSZZZ5FZKR075050 |
| Mfr. code | 1K0906627B |
| OEM code | 4011464A |
| Other codes | 4718201 |
Category: Turbo solenoid valve
Donor vehicle photos

1 / 13
Similar items

Turbīna
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
120.00 €MDV95802

Eļļas sūknis
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
80.00 €MDV95793

Vārstu vāks
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
40.00 €MDV95824

Virzulis ar klani
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
45.00 €MDV95801

Sadales vārpstas skriemelis / "Vanos"
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
10.00 €MDV95830

Virzulis ar klani
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
45.00 €MDV95780










