
1 / 8
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV97361
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Jaguar |
| Model | XF X250 |
| Year | 2013 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.2L 147 kW |
| Engine code | 224DT |
| Mileage | 137 819 km |
| Color | crystal blue / JKF |
| VIN | SAJAC0565DDS94603 |
| Mfr. code | 130204A |
| OEM code | J6R3A |
| Other codes | CX2318C858DD |
Category: Climate control unit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
30.00 €MDV104314

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L
10.10 €MDV88198

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L
10.10 €MDV49740

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
10.10 €MDV90714

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
10.10 €MDV64952

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Jaguar · XF X250 · 2011 · 3.0L 177kW
10.10 €MDV81083










