
1 / 6
Aizmugurējā pārsega slēdzene
SKU: MDV98451
10.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Year | 2006 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | BKD |
| Mileage | 140 672 km |
| Color | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ8PX6A210995 |
| Mfr. code | 8P3827469A |
Category: Tailgate/trunk/boot lock/catch/latch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 2.0L 125kW
30.29 €MDV87943

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 1.4L 92kW
10.10 €MDV61045

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV103258

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV83874

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2012 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV61563

Spoleris aizmugurējam logam
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2006 · 2.0L 147kW
171.69 €MDV80028









