
1 / 9
Avārijas lukturu slēdzis
SKU: MDV101515
30.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Jaguar |
| Modelis | XF X250 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 177 kW |
| Dzinēja kods | 306DT |
| Nobraukums | 193 000 km |
| Krāsa | indus silver / MEN |
| VIN | SAJAC0645CNS59582 |
| Ražotāja kods | 120515A |
| OEM kods | J6R3A |
| Citi kodi | CX2313D734AD |
Kategorija: Avārijas lukturu slēdzis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV103824

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
5.00 €MDV103830

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2009 · 2.7L
5.00 €MDV88186

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV104008

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L
5.00 €MDV69246

Avārijas lukturu slēdzis
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
5.00 €MDV98200










