
1 / 30
Priekšējais detaļu komplekts
SKU: MDV102988
1000.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Seat |
| Modelis | Leon (5F) |
| Gads | 2019 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 85 kW |
| Dzinēja kods | DGTE |
| Nobraukums | 173 550 km |
| Krāsa | сandyweiss / LB9A |
| VIN | VSSZZZ5FZKR075050 |
| Ražotāja kods | 5Q0121203DD |
| OEM kods | 5Q0121521EB |
| Citi kodi | 5F2941015A |
Kategorija: Priekšējais detaļu komplekts
Apraksts
RHD HEADLIGHT
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 13
Līdzīgas preces

Sprausla (-i)
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
201.98 €MDV94550

Sprausla (-i)
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
201.98 €MDV94549

Sprausla (-i)
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
201.98 €MDV94547

Sprausla (-i)
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
201.98 €MDV94546

Degvielas sūknis
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
45.44 €MDV94544

Aizmugurējās durvis
Seat · Leon (5F) · 2019 · 1.6L 85kW
141.38 €MDV94042





