
1 / 8
Aizmugurējā pārsega slēdzene
SKU: MDV103240
30.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Seat |
| Modelis | Ibiza IV (6J,6P) |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 63 kW |
| Dzinēja kods | CGGB |
| Nobraukums | 116 394 km |
| Krāsa | candyweiss / LB9A |
| VIN | VSSZZZ6JZBR147573 |
| Ražotāja kods | 6J3827505A |
Kategorija: Aizmugurējā pārsega slēdzene
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.4L 63kW
20.20 €MDV83701

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2014 · 1.4L 63kW
20.20 €MDV94666

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.4L 63kW
15.15 €MDV94504

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2013 · 1.2L 51kW
20.20 €MDV66948

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2011 · 1.2L 55kW
15.15 €MDV66872

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2013 · 1.2L 55kW
10.10 €MDV70450




