
1 / 17
Dzinējs
SKU: MDV103740
750.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 107 149 km |
| Krāsa | noir / NV676 |
| VIN | VF1BZ0B0643897892 |
| Ražotāja kods | K9K832 |
| OEM kods | K9K |
Kategorija: Dzinējs
Apraksts
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=g8jVFF55Ej0 ---------------------------------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Dzinējs
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
700.00 €MDV95351

Dzinējs
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV60784

Dzinējs
Renault · Megane III · 2013 · 1.5L 81kW
450.00 €MDV96807

Sadales vārpstas regulēšanas vārsts (Vanos vārsts)
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
30.29 €MDV91233

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
Renault · Megane III · 2013 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV95809

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV72403
