
1 / 42
Galva
SKU: MDV104273
150.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mini |
| Modelis | One - Cooper Coupe R56 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 135 kW |
| Dzinēja kods | N18B16A |
| Nobraukums | 109 000 km |
| Krāsa | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Ražotāja kods | V758067980 |
| OEM kods | N18B16A |
| Citi kodi | 6772034 |
Kategorija: Galva
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Bloks
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
150.00 €MDV104403

Kloķvārpsta
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
250.00 €MDV104381

Karteris
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
15.00 €MDV104179

Sadales vārpstas skriemelis / "Vanos"
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104304

Virzulis ar klani
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104253

Virzulis ar klani
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
40.00 €MDV104254









