1 / 9
Rokturu komplekts
SKU: MDV104663
90.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 122 392 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2506531 |
| Ražotāja kods | 47945JD00A |
| OEM kods | 120228 |
| Citi kodi | 0265005545 |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
70.00 €MDV104768
Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV90305

Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.5L 78kW
58.90 €MDV66162

Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
30.29 €MDV80277

Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
50.50 €MDV89915
Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
60.00 €MDV98944

