
1 / 4
Vilkšanas cilpas vāciņš
SKU: MDV21340
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK IV |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 1 kW |
| Dzinēja kods | QXBA |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Ražotāja kods | 7S7117A989A |
| OEM kods | SP5697 |
| Citi kodi | M438A |
Kategorija: Vilkšanas cilpas vāciņš
Līdzīgas preces

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV24890

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 1.8L 74kW
10.20 €MDV50882

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2010 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV51803

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV51835

Vilkšanas cilpas vāciņš
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV51867

Priekšējais bamperis
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
65.65 €MDV83292
