
1 / 8
Starteris
SKU: MDV57572
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mini |
| Modelis | One - Cooper Clubman R55 |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 88 kW |
| Dzinēja kods | N12 B16 A |
| Nobraukums | 90 000 km |
| Krāsa | nightfire red / 857 |
| VIN | WMWML32040TN48179 |
| Ražotāja kods | N12B16A |
Kategorija: Starteris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Rokturu komplekts
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L
30.29 €MDV56574

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L
71.98 €MDV56164

Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
15.15 €MDV62066

Aizmugurējā loga tīrītāja motoriņš
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
15.15 €MDV62026

Elektrisks radiatoru ventilators
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV58033

Aizmugurējā pārsega slēdzene
Mini · One - Cooper Clubman R55 · 2008 · 1.6L 88kW
71.98 €MDV61567
