
1 / 6
Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
SKU: MDV57930
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A6 S6 C6 4F |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BRE |
| Nobraukums | 139 000 km |
| Krāsa | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ4F07N138888 |
| Ražotāja kods | 03G121071A |
Kategorija: Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Audi · A6 S6 C6 4F · 2009 · 2.0L
15.15 €MDV51678

Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Audi · A6 S6 C6 4F · 2005 · 3.0L 165kW
10.00 €MDV60197

Elektriskais cirkulācijas sūknītis
Audi · A6 S6 C6 4F · 2005 · 2.0L
10.10 €MDV62030

Elektriskais cirkulācijas sūknītis
Audi · A6 S6 C6 4F · 2009 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV42669

Elektriskais cirkulācijas sūknītis
Audi · A6 S6 C6 4F · 2006 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV76709

Elektriskais cirkulācijas sūknītis
Audi · A6 S6 C6 4F · 2007 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV69588





