
1 / 6
Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
SKU: MDV58405
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 85 kW |
| Dzinēja kods | KKDA |
| Nobraukums | 126 400 km |
| Krāsa | panther black / F3 |
| VIN | WF0PXXWPDP9U53360 |
| Ražotāja kods | 8M51R19953A |
| OEM kods | D2A3A |
| Citi kodi | 8M51R19953AEW |
Kategorija: Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2009 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV25832

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2009 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV25831

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2010 · 2.0L 120kW
10.10 €MDV12869

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2007 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV23969

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2005 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV28037

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
Ford · Focus · 2005 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV27890


