
1 / 6
Starteris
SKU: MDV72234
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 3 I |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 1.6L 77 kW |
| Dzinēja kods | Z6 |
| Nobraukums | 120 889 km |
| Krāsa | copper red / 32V |
| VIN | JMZBK14Z501815490 |
| Ražotāja kods | M000T91381 |
| OEM kods | ZJ01A |
Kategorija: Starteris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Starteris
Mazda · 3 I · 2007 · 1.3L 62kW
15.15 €MDV65016

Starteris
Mazda · 3 I · 2008 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV74957

Starteris
Mazda · 3 I · 2008 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV75527

Dzinējs
Mazda · 3 I · 2007 · 1.6L 77kW
350.00 €MDV81943

Dzinējs
Mazda · 3 I · 2008 · 1.6L 77kW
350.00 €MDV74936

Dzinējs
Mazda · 3 I · 2006 · 1.6L 77kW
250.00 €MDV72081

