
1 / 8
Stūres drošības spilvens
SKU: MDV77171
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Touran I |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BKD |
| Nobraukums | 114 080 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVGZZZ1TZ9W029153 |
| Ražotāja kods | 6071053C03 |
| OEM kods | 160710530 |
| Citi kodi | 5N0880201A |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Stūres drošības spilvens
Volkswagen · Touran I · 2003 · 2.0L 100kW
5.00 €MDV93548

Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Touran I · 2004 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV13849

Aizkars
Volkswagen · Touran I · 2005 · 1.6L 75kW
30.29 €MDV82590
Stikla tīrītāja vadības pogas kātiņš
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99736
Pagrieziena signālu / lukturu sviria
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99735
Gaisa spilvenu lenta (SRS gredzens)
Volkswagen · Touran I · 2007 · 2.0L
15.00 €MDV99731

