
1 / 8
Dzinēja vadības bloks
SKU: MDV80826
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mini |
| Modelis | One - Cooper R50 - 53 |
| Gads | 2004 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 85 kW |
| Dzinēja kods | W10 B16 A |
| Nobraukums | 112 000 km |
| Krāsa | black / 668 |
| VIN | WMWRC32090TG54023 |
| Ražotāja kods | S122237002A |
| OEM kods | 7545789 |
Kategorija: Dzinēja vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 10
Līdzīgas preces

Dzinēja vadības bloks
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2003 · 1.6L
10.10 €MDV36351

Dzinēja vadības bloks
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2004 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV19505

Dzinēja vadības bloks
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2004 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV24480

Dzinēja vadības bloks
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2004 · 1.6L 85kW
15.15 €MDV12403

Dzinēja vadības bloks
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2004 · 1.6L
10.10 €MDV42092

Dzinēja vadības bloks
Mini · One - Cooper R50 - 53 · 2005 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV28222


