1 / 8
Hidrauliskais servotronic spiediena vārsts
SKU: MDV81200
70.70 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | BMW |
| Modelis | 7 E65 E66 |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.6L 200 kW |
| Dzinēja kods | N62 B36 A |
| Nobraukums | 157 708 km |
| Krāsa | orientblau / 317 |
| VIN | WBAGL420X0DD80953 |
| Ražotāja kods | MSM250A |
| OEM kods | 01490053 |
| Citi kodi | 0358252 |
Kategorija: Hidrauliskais servotronic spiediena vārsts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Stūres pastiprinātāja sūknis
BMW · 7 E65 E66 · 2005 · 3.0L 170kW
15.00 €MDV59510

Stūres pastiprinātāja sūknis
BMW · 7 E65 E66 · 2004 · 4.4L 245kW
20.20 €MDV4084

Stūresrata ass
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 12.3L 321kW
20.20 €MDV5893

Stūres pastiprinātāja šķidruma tvertne
BMW · 7 E65 E66 · 2004 · 4.4L 245kW
10.10 €MDV4487

Stūres pastiprinātāja šķidruma tvertne
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 3.6L 205kW
10.10 €MDV1276

Aktīvais stabilizators
BMW · 7 E65 E66 · 2003 · 3.6L 200kW
40.39 €MDV82863










