
1 / 6
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV81372
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Mazda |
| Modelis | 3 II |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 80 kW |
| Dzinēja kods | Y642 |
| Nobraukums | 129 000 km |
| Krāsa | aluminum / 38P |
| VIN | JMZBL14Y201217391 |
| Ražotāja kods | BBT161190K |
| OEM kods | 40123 |
| Citi kodi | K40000F18A |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Mazda · 3 II · 2009 · 1.6L 77kW
15.15 €MDV61285

Dzinēja vadības bloks
Mazda · 3 II · 2009 · 1.6L 77kW
89.99 €MDV60565

Komforta modulis
Mazda · 3 II · 2009 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV61903

Dzinēja vadības bloks
Mazda · 3 II · 2010 · 1.6L 80kW
47.86 €MDV66160

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mazda · 3 II · 2010 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV98743

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Mazda · 3 II · 2010 · 1.6L 77kW
10.00 €MDV98742








