
1 / 12
Stūre
SKU: MDV83069
70.70 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Opel |
| Modelis | Astra K |
| Gads | 2020 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 107 kW |
| Dzinēja kods | F12SHR |
| Nobraukums | 33 974 km |
| Krāsa | absolute red / 50S |
| VIN | W0VBF6EW8LG063498 |
| Ražotāja kods | 34258849A |
| OEM kods | 34277985A |
| Citi kodi | 39058750 |
Kategorija: Stūre
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 18
Līdzīgas preces

Stūre
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
47.86 €MDV34150

Rokturu komplekts
Opel · Astra K · 2020 · 1.2L 107kW
15.15 €MDV86275

Sānu gaisa režģis
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
5.00 €MDV33670

Sānu gaisa režģis
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
5.00 €MDV33671

Sānu gaisa režģis
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
5.00 €MDV33672

Sānu gaisa režģis
Opel · Astra K · 2016 · 1.0L 77kW
5.00 €MDV33673









