
1 / 6
Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
SKU: MDV84321
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 66 kW |
| Dzinēja kods | GPDA |
| Nobraukums | 0 km |
| Krāsa | panther black / F3 |
| VIN | WF0PXXGCDP9B52479 |
| Ražotāja kods | 8M5117B968A |
| OEM kods | 0097A |
Kategorija: Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56487

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56490

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2010 · 1.6L 80kW
10.10 €MDV55826

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2010 · 1.6L
10.10 €MDV55824

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
Ford · Focus · 2009 · 1.8L 85kW
10.10 €MDV58409








