
1 / 9
Priekšējās arkas apdare
SKU: MDV84891
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Kuga I |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 100 kW |
| Dzinēja kods | G6DG |
| Nobraukums | 186 510 km |
| Krāsa | panther black / F8 |
| VIN | WF0RXXGCDR8S02874 |
| Ražotāja kods | 8V41S16D239A |
| OEM kods | SP5905 |
| Citi kodi | M738A |
Kategorija: Priekšējās arkas apdare
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2012 · 2.0L
10.10 €MDV83274

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2010 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV79936

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2011 · 2.0L 120kW
15.15 €MDV67042

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
15.15 €MDV85273

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
15.15 €MDV81979

Priekšējās arkas apdare
Ford · Kuga I · 2011 · 2.0L 120kW
10.10 €MDV33829







