
1 / 20
Aizdedzes ECU komplekts
SKU: MDV86996
201.98 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Renault |
| Modelis | Scenic III - Grand scenic III |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 836 |
| Nobraukums | 133 000 km |
| Krāsa | brown / TECNB |
| VIN | VF1JZ1GB644891656 |
| Ražotāja kods | S180057143A |
| OEM kods | 237101478R |
| Citi kodi | 237100037R |
Kategorija: Aizdedzes ECU komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.6L 96kW
90.89 €MDV81225

Aizdedzes ECU komplekts
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
121.19 €MDV82463

Parkošanas (PDC) vadības bloks
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.00 €MDV94536

Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2012 · 1.5L
15.00 €MDV60423

Komforta modulis
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV94786

Parkošanās sensors PDC
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
70.70 €MDV94343











