
1 / 9
Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
SKU: MDV87078
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Skoda |
| Modelis | Fabia Mk2 (5J) |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 59 kW |
| Dzinēja kods | BNV |
| Nobraukums | 99 416 km |
| Krāsa | highland gruen / LF6K |
| VIN | TMBDF65J193061938 |
| Ražotāja kods | 5J0035161A |
| OEM kods | SKZAZ4H7509638 |
| Citi kodi | 0013HW005 |
Kategorija: Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Apraksts
sec.code not included
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.4L 51kW
10.10 €MDV60944

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.2L 51kW
10.10 €MDV62726

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2010 · 1.2L 51kW
50.50 €MDV84097

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV7361

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2010 · 1.2L 63kW
50.00 €MDV104838

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2012 · 1.2L 44kW
10.00 €MDV99416


