
1 / 7
Virzulis ar klani
SKU: MDV89257
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 173 000 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2029626 |
| Ražotāja kods | K9K292 |
| OEM kods | K9K |
Kategorija: Virzulis ar klani
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Virzulis ar klani
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV89269

Virzulis ar klani
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV89272

Virzulis ar klani
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV89275

Karteris
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV89299

Eļļas sūknis
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV89286

Karteris
Nissan · Qashqai · 2015 · 1.2L 85kW
25.25 €MDV62329



