
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV92532
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK IV |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | QXBA |
| Nobraukums | 195 000 km |
| Krāsa | sea grey / X6 |
| VIN | WF0GXXGBBG9K86966 |
| Ražotāja kods | 7S71A16115A |
| OEM kods | 7S71A16115Ag |
| Citi kodi | 0097A |
Kategorija: Apakšspārns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV49788

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92599

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92592

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92553

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92549

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92552








