
1 / 6
Apakšspārns
SKU: MDV92628
15.15 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK IV |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | QXBA |
| Nobraukums | 160 000 km |
| Krāsa | stardust silver / 66 |
| VIN | WF0EXXGBBE8B05556 |
| Ražotāja kods | 7S71A16115A |
| OEM kods | 00977 |
| Citi kodi | LKN0097A |
Kategorija: Apakšspārns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV49788

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92599

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92592

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92553

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92549

Apakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92552




