
1 / 5
Priekšējais dubļusargs
SKU: MDV94967
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B7 8E 8H |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BRE |
| Nobraukums | 200 000 km |
| Krāsa | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ8E07A267559 |
| Ražotāja kods | 8E0075111A |
Kategorija: Priekšējais dubļusargs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Priekšējais dubļusargs
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2005 · 1.9L 85kW
10.10 €MDV25378

Dubļusargu komplekts
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2006 · 1.9L
40.39 €MDV85938

Vilkšanas āķis
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2005 · 1.9L 85kW
10.10 €MDV24914

Antena (GPS antena)
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2007 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV3944

Vējstikla dekoratīvā apdare
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2007 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV5062

Vējstikla dekoratīvā apdare
Audi · A4 S4 B7 8E 8H · 2005 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV10224
