
1 / 19
Dzinējs
SKU: MDV95469
1900.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | BMW |
| Modelis | 3 E90 E91 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | N43B20A |
| Nobraukums | 122 562 km |
| Krāsa | black saphir / 475 |
| VIN | WBAPF52040A787744 |
| Ražotāja kods | N43B20A |
| OEM kods | N43 |
Kategorija: Dzinējs
Apraksts
Engine test: https://www.youtube.com/watch?v=RBSDSZsrUqs ----------------------- [ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! -------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Dzinējs
BMW · 3 E90 E91 · 2008 · 3.0L 145kW
1000.00 €MDV73149

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
15.15 €MDV35710

Sadales vārpstas regulēšanas vārsts (Vanos vārsts)
BMW · 3 E90 E91 · 2011 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV61975

Sadales vārpstas regulēšanas vārsts (Vanos vārsts)
BMW · 3 E90 E91 · 2011 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV61946

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 3 E90 E91 · 2007 · 2.0L 90kW
10.10 €MDV57361

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 3 E90 E91 · 2005 · 2.0L 95kW
15.15 €MDV41587








