
1 / 7
Kvēlsveču relejs
SKU: MDV95668
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 103 590 km |
| Krāsa | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Ražotāja kods | BDL712 |
| OEM kods | 9640469680A |
Kategorija: Kvēlsveču relejs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV84001

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
5.00 €MDV100248
Drošības jostu brīdinājuma relejs
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
20.00 €MDV96919

Cita veida releji
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
5.00 €MDV97512

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV73649







