
1 / 8
Degvielas sūknis
SKU: MDV96746
100.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo Mk III |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 114 kW |
| Dzinēja kods | QJBA |
| Nobraukums | 209 000 km |
| Krāsa | blue print / H2 |
| VIN | WF0WXXGBBW6P66641 |
| Ražotāja kods | 6S7Q9B395AB |
| OEM kods | R9044Z130A |
| Citi kodi | 9303108A |
Kategorija: Degvielas sūknis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 15
Līdzīgas preces

Degvielas maģistrālā caurule
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV42408

Sprausla (-i)
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
60.60 €MDV70565

Sprausla (-i)
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
60.60 €MDV70572

Degvielas maģistrālā caurule
Ford · Mondeo Mk III · 2004 · 2.0L 85kW
10.10 €MDV4138

Sprausla (-i)
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.2L 114kW
30.00 €MDV104076

Sprausla (-i)
Ford · Mondeo Mk III · 2005 · 2.2L 114kW
60.00 €MDV104074




