
1 / 31
Dzinējs
SKU: MDV104888
1300.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | BMW |
| Модель | 3 E92 E93 |
| Год | 2006 |
| Кузов | Купе |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 2.5L 160 kW |
| Код двигателя | N52B25A |
| Пробег | 140 000 км |
| Цвет | black saphir / 475 |
| VIN | WBAWB32020PU85197 |
| Код произв. | N52B25A |
| OEM код | N52 |
Категория: Двигатель
Описание
[ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! --------------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Фото донорского авто

1 / 13
Похожие товары

Dzinējs
BMW · 3 E92 E93 · 2009 · 2.0L 130kW
1500.00 €MDV101076

Dzinējs
BMW · 3 E92 E93 · 2008 · 3.0L 145kW
1000.00 €MDV104048

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 3 E92 E93 · 2006 · 2.0L 130kW
15.15 €MDV39221

Dzinēja pārsegs (dekoratīva apdare)
BMW · 3 E92 E93 · 2007 · 2.0L 125kW
10.00 €MDV60058

Turbīna
BMW · 3 E92 E93 · 2007 · 2.0L 130kW
26.18 €MDV48551

Turbīnu elektriskās vadības pievads
BMW · 3 E92 E93 · 2011 · 2.0L 135kW
40.00 €MDV103693




