
1 / 10
Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
SKU: MDV55235
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Год | 2011 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 2.0L |
| Код двигателя | CFFB |
| Пробег | 205 000 км |
| Цвет | tiefseeblau / LZ5A |
| VIN | WAUZZZ8P4CA052732 |
| Код произв. | 3C2820045A |
| OEM код | 5HB00932827 |
| Другие коды | 987676V |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV93980

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV93929

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
30.00 €MDV103665

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV102916

Signalizācijas vadības bloks
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV83966

Komforta modulis
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2008 · 1.6L
15.15 €MDV44536
